שלום לעם

אודות הפרויקט

ארגון "שלום לעם" הוקם בשנת תשס"ד במטרה לטפח את ערכי המסורת ולחבר את העם כולו סביב המכנה המשותף של ערכי התורה והיהדות. במשך השנים התרחבה מאוד מסגרת הפעילות של "שלום לעם" והיא כוללת כיום למעלה מ-20 סניפים באזור ירושלים ופרבריה. הסניפים של "שלום לעם" מהווים מקום מפגש ייחודי לנוער חילוני, דתי ומסורתי, ומשמשים כבסיס איכותי לליבון שאלות ערכיות, הפנמת ערכי המוסר של היהדות, ומפגש מעמיק עם תכני המורשת היהודית.

team: Bruria Ochayon, Puah Wegbreit

שלום לעם תורה ויהדות להאיר את הנשמה

01
אפיון
"שלום לעם" מפעיל פעילות כללית לנוער, מחנות קיץ, שבתות אירוח, כנסים, הרצאות וערבי גיבוש. במסגרת הפעילות מארח ארגון "שלום לעם" קבוצות של חיילים להרצאות ופעילות מגוונת, ומאחד גם קבוצות נוער מחו"ל הבאות ארצה במסגרת טיולי מורשת, במטרה להכיר את היהדות ולהתוודע אל הזרמים השונים בה. אלפי בוגרים שהשתתפו במגוון פעילויות "שלום לעם" מעידים כי בזכות פעילות הארגון גדל החיבור שלהם למורשת ישראל, וכי השקפת עולמם זכתה לשינוי גדול ומעמיק. העלון השבועי של "שלום לעם" מיועד לנוער ישראל, מופץ באלפי עותקים ברחבי הארץ, וזוכה לתגובות חמות. כל הטוב הזה מוגש באתר, חשיבה מעמיקה ואפיון מדוקדק הובילו אל המטרה להקיף הכל בלי לפספס כלום.
02
עיצוב
מי לא מכיר את שלום לעם? הפעילות של שלום לעם בעיקר לנוער, פעילות מלאת צבע וחיות, מאירים את הנשמה, מכניסים צבע לעולם הנוער.
03
פיתוח
אתר שלום לעם בפיתוח, האתגר הוא להגיע למקסימום שרצינו. להגשים כל תוכנית, להעיף את האתר הזה לעולם ובגדול.
04
רספונסיביות
לכל נער, לכל אחד בכל מקום ומכל מסך.
'